Information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut rhoncus risus mauris, et commodo lectus hendrerit ac. Nam consectetur velit et erat fermentum aliquet. In laoreet, sem sit amet faucibus pulvinar, purus tellus tincidunt ex, vel blandit nibh dui sit amet justo.

Recent Posts

Image module

Hakkımızda

Türkiye’de endüstriye dayalı sanayiye hizmet vermek için ARNES 1994 yılında İzmir’de kurulmuştur. Zamanla, Hidrolik Sızdırmalık Elemanları üretiminde yükselmiş, kuruluşundan beri modern, rekabet gücü yüksek ve sektörde öncü bir firma olmasıyla dikkat çekmiştir.

ARNES bugün Hidrolik Sızdırmalık Elemanları ile ilgili çözüm ortağınız olarak üst sıralarda bulunmaktadır. Jetseal markasını oluşturarak İzmir’de bulunan üretim ve satış tesisi ile nihai tüketiciye kalitenin ulaşmasını sağlamaktadır.

Image module

Misyonumuz

Arnes firması olarak başlayan oluşumumuzda Jetseal alt markası ile günümüz şartlarında deneyimli, teknik personeli ile profesyonel ekip, profesyonel üretim bilinciyle; bilgiye, eğitime, araştırmaya yatırım yapmakta, bilgi ve teknoloji tabanlı üretim yapılmasını geliştirmekte ve verimlilik artışına yönlenmektedir. Jetseal  Mekanik işlem programı Yüksek kalitede ; standart ve özel tasarıma sahip sızdırmazlık ürünlerimiz ile birlikte bir çok sektöre geniş ürün çeşitliliğimizi sunmaktayız. Gelişmiş üretim programımız sayesinde üretim ve teslim zamanlarımızı çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Jetseal  ile her hangi bir sızdırmazlık elemanını kalıpsız olarak istenilen ölçü & çalışma şartlarına uygun, standart ve özel ölçü imalatlarımız ile hem seri hem de prototip üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Geniş hammadde stoğumuz ve hammadde çeşitliliğimiz ile Hidrolik & Pnömatik sızdırmazlık sektörününün her tip uygulamasına uygun ve özel tasarımlarla imalatlarımız ile üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.

Image module

Vizyonumuz

Modern yöntemler ile yüksek teknolojiyle üretilmiş ürün ve hizmet sunmak, sürekli gelişim ilkesiyle farklılaşmak, kalitede sürekliliği sağlayarak müşteri odaklı, teknoloji odaklı gelişim Jetseal programının ilkesidir.

Image module

Kalite Politikamız

Arnes Mekanik Makina San. ve Tic. Ltd. Şti olarak, otomotiv sektörü ve diğer sektörler için sızdırmazlık teknolojileri üretimi ve satışı hizmetini veren firmamızda; Kalitemizi Sürekli İyileştirmek, Müşteri Memnuniyeti’’ nin sürekliliğini sağlayacak seviyede ürünler sunmak temel hedefimizdir.

Bu amaçla aşağıda belirlenen hususlar Kalite Politikamız olarak kabul edilmiştir.

– Ürün ve hizmetlerin kalitesinin sürekli iyileşmesini sağlayarak, ilk seferinde doğru üretim yapmak suretiyle verimliliğin ve kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli optimizasyosyonunu sağlamak

– Müşteri istekleri doğrultusunda ve müşteri beklentilerinin de üzerinde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak.

– Çalışanlarımızın sürekli eğitilmesi ile bireysel gelişimlerine olanak sağlamak

– Çalışanların ve ilgili tarafların beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek, hedeflerimizin gerçekleştirilmesinde katılımlarını sağlamak

– Teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, faaliyetlerimiz sırasında çevrenin korunmasına ve enerji tasarrufunun sağlanmasına önem vermek

– Kalitede sürekliliğin sağlanması için gerekli kaynakları ve inovasyonu sağlamak

– Risk bazlı düşünceyi hedef alarak yerinde kalite anlayışı ile iyileştirme faaliyetlerini destekleyerek ürün geliştirmeye olanak sağlamak

Arnes Mekanik Makina Yönetimi olarak; Yukarıda belirtilen ana hedeflerimizi gerçekleştirmek için gerekli desteği vereceğimizi taahhüt ederiz.

Öz Bülent ARUSAN
GENEL MÜDÜR